49. Sylweriusz Saski | Dziewczyna pisząca list

HomeAukcje archiwalneVaria 33Dziewczyna pisząca list
49
Dziewczyna pisząca list

Sylweriusz Saski (1864 Nottingham ? 1954 Kraków)

Dziewczyna pisząca list

olej, płyta malarska, 51 x 37 cm, sygn. l.g.: Sylw.Saski