Varia 36 / 27 czerwca 2020

138. Sygnet z sardonyksem, Austro-Węgry (Peszt), XIX/XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Sygnet z sardonyksem, Austro-Węgry (Peszt), XIX/XX w.
138
Sygnet z sardonyksem, Austro-Węgry (Peszt), XIX/XX w.

złoto pr. ok. 0,580, m. 9,76 g

Cena wylicytowana
1 600 zł