171. | Sygnet z karneolem, II poł. XX w.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Sygnet z karneolem, II poł. XX w.
171
Sygnet z karneolem, II poł. XX w.

złoto, pr. 3, m. 18,31 g, karneol

Cena wylicytowana
3 500 zł