170. | Sygnet z ametystem, II poł. XX w.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Sygnet z ametystem, II poł. XX w.
170
Sygnet z ametystem, II poł. XX w.

złoto, pr. 3, m. 12,61 g, ametyst

Cena wylicytowana
2 400 zł