173. | Sygnet, II poł. XX w.

aAukcje archiwalneVaria 33Sygnet, II poł. XX w.
173
Sygnet, II poł. XX w.

Sygnet, II poł. XX w.

złoto, pr. 0,585, m. 6,98 g, diament ok. 0,08 ct, I-J/P1, 2 szt. szafirów łącznie ok. 0,20 ct