Varia 36 / 27 czerwca 2020

136. Sygnet herbowy "Łabędź", Rosja (Petersburg), koniec XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Sygnet herbowy "Łabędź", Rosja (Petersburg), koniec XIX w.
136
Sygnet herbowy

Sygnet herbowy "Łabędź", Rosja (Petersburg), koniec XIX w.

złoto pr. ok. 0,580, m. 11,46 g
w sardonyksie rzeźbiony herb Łabędź hrabiowskiego rodu Dunin-Borkowskich

Cena wylicytowana
2 800 zł