Varia 34 / 15 lutego 2020

115. | Sygnet

HomeAukcje archiwalneVaria 34Sygnet
115
Sygnet

Sygnet

1 poł. XX w.
złoto pr. 56 (ok. 0,585), m. 6,42 g
granat ok. 2,20 ct; rozmiar 15

Cena wylicytowana
1 500 zł