Varia 34 / 15 lutego 2020

109. | Sygnet

HomeAukcje archiwalneVaria 34Sygnet
109
Sygnet

Sygnet

Francja, XIX/XX w.
złoto pr. 0,750, m. 10 g
kamea w agacie; rozmiar 6