Varia 34 / 15 lutego 2020

91. | Sygnet

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 34Sygnet
91
Sygnet

Sygnet

l. 20.-30. XX w.
złoto pr. 0k. 0,580, platyna, m. 4,19 g
brylant w starym szlifie ok. 0,60 ct, SI2/J; rozmiar 10