Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

34. Świecznik

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiŚwiecznik
34
Świecznik

Świecznik

Moser, Czechy, l. 20.–30. XX w.
Szkło ametystowe, szlifowane, trawione, złocone; dekoracja w postaci fryzu
z przedstawieniem Amazonek; sygn. na spodzie: Made in/C cho Slovakia/ Moser/Karlsbad; wys. 34 cm

Cena wylicytowana
1 600 zł