Varia (9) / 3 grudnia 2015

63. Stig Södersten | Dzieci w parku

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (9)Dzieci w parku
63
Dzieci w parku

Stig Södersten (1906-1979)

Dzieci w parku

olej, płótno, 50 x 60 cm
sygn. p.d.: Stig Soder,1936