Varia® 43 / 18 września 2021

20. Stefan Matejko | Portret kobiety, 1927 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Portret kobiety, 1927 r.
Stefan Matejko | Portret kobiety, 1927 r.Stefan Matejko | Portret kobiety, 1927 r.

Stefan Matejko (1871-1933)

Portret kobiety, 1927 r.

olej, płótno, 96 × 78 cm
sygn. i dat. l. d.: S. W. MATEJKO./927.

Cena wylicytowana
0 zł