Aukcja Sztuki Współczesnej / 4 kwietnia 2020

11. Stefan Gierowski | Kompozycja, lata 60. XX wieku

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejKompozycja, lata 60. XX wieku
Kompozycja, lata 60. XX wieku

Stefan Gierowski (ur. 1925 Częstochowa)

Kompozycja, lata 60. XX wieku

akwarela, gwasz, papier czerpany, 51 × 36 cm
sygnowany p.d.: S. Gierowski oraz dedykacja autorska

Cena wylicytowana
30 000 zł