Aukcja Prac na Papierze - Sztuka Współczesna / 22 kwietnia 2020

50. Stefan Gierowski | Kompozycja, 1996 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze - Sztuka WspółczesnaKompozycja, 1996 r.
50
Kompozycja, 1996 r. - 1Kompozycja, 1996 r. - 2

Stefan Gierowski (ur. 1925 Częstochowa)

Kompozycja, 1996 r.

akwarela, papier, 71,5 x 50 cm (w świetle passe-partout), sygn. p.d.: S Gierowski 96

Cena wylicytowana
16 000 zł