Aukcja Sztuki Współczesnej / 26 marca 2022

10. Stefan Gierowski | Kompozycja

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejKompozycja
Stefan Gierowski | Kompozycja

Stefan Gierowski (1925, Częstochowa - 2022)

Kompozycja

akwarela, papier, 48,3 x 68,2 cm, sygn. p.d.: 'S. Gierowski'

LITERATURA:
- Kolekcja Urszuli i Piotra Hofman, Warszawa 2013, s. 131 (il.)
- Kolekcja Urszuli i Piotra Hofman, Warszawa 2018, s. 151 (il.)

Cena wylicytowana
28 000 zł