Aukcja Dzieł Sztuki / 9 maja 2020

58. Stanisław Wojciech Bergman | Błaganie o zgodę na mariaż, 1887 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiBłaganie o zgodę na mariaż, 1887 r.
58
Błaganie o zgodę na mariaż, 1887 r. - 1Błaganie o zgodę na mariaż, 1887 r. - 2

Stanisław Wojciech Bergman (1862-1930)

Błaganie o zgodę na mariaż, 1887 r.

olej, płótno, 96,5 × 146 cm
sygn. i dat. l. d.: St. Bergman Monachium 87.

Na odwrocie stempel: Karl Anwander |München | Fabrik & Handlung | von | Zeichnen & Malutensilen.

Cena wylicytowana
70 000 zł