Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

23. Stanisław Witkiewicz | Pojenie koni

HomeAukcje nadchodząceAukcja Dzieł SztukiPojenie koni
pojenie-koni-stanislaw-witkiewicz

Stanisław Witkiewicz (1851 Poszawsze – 1915 Lovran)

Pojenie koni

olej, deska, 17 × 23 cm
sygn. l. d.: Stanisław Witkiewicz

Estymacja:
120 000 - 150 000 zł
Cena wywoławcza:
90 000 zł