20. Stanisław Szwarc | Stogi siana

HomeAukcje archiwalneVaria 33Stogi siana
Stogi siana

Stanisław Szwarc (1880?1953 Kraków)

Stogi siana

olej, tektura, 33,5 × 49 cm
Proweniencja:
Kolekcja rodziny artysty