Varia (14) / 15 października 2016

78. Stanisław Szwarc | Podmyta sosna

aAukcje archiwalneVaria (14)Podmyta sosna
78
Podmyta sosna

Stanisław Szwarc (1880?1953 Kraków)

Podmyta sosna

litografia, papier, 35,5 × 45 cm (odcisk płyty),
40,5 × 53 cm (wymiar arkusza)
sygn. ołówkiem p. d.: Stan. Szwarc
oraz autorski tytuł w l. d.: ?Podmyta sosna?/ /odb. wł./