Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

19. Stanisław Straszkiewicz | O wschodzie, 1921 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoO wschodzie, 1921 r.
o-wschodzie-1921-r-stanislaw-straszkiewicz-925118o-wschodzie-1921-r-stanislaw-straszkiewicz-1179458

Stanisław Straszkiewicz (1870-1925)

O wschodzie, 1921 r.

olej, płótno, 63,5 x 94,2 cm, sygn. l.d.: STANISŁAW STRASZKIEWICZ 1921
Na listwie krosna przedwojenna nalepka warszawskiego Magazynu Artystycznrgo i Salonu Dzieł Sztuki Juliana Burofa (druk, stempel, atrament): [..]AZYN ARTYSTYCZNY i SALON OBRAZÓW / JULIANA BUROFA. Warszawa, Nowy Świat 47 / No 4120 Autor Straszkiewicz / Tytuł Rodzaj dzieła olejny / Cena Własność K. data 11. [....]

Estymacja:
22 000 - 26 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł