Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

83. Stanisław Noakowski | Widok na kościół, 1923 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaWidok na kościół, 1923 r.
83
Widok na kościół, 1923 r.

Stanisław Noakowski (1867-1928)

Widok na kościół, 1923 r.

akwarela, papier, 26 × 37 cm
sygn. monogramem i dat. p. d.: SN 2 III 3

Cena wylicytowana
3 400 zł