Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 22 września 2021

18. Stanisław Młodożeniec | Bez tytułu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraBez tytułu, 2019
bez-tytulu-2019-stanislaw-mlodozeniec

Stanisław Młodożeniec (ur. 1953 r.)

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 44 x 65 cm, sygn. i dat. p.g.: S. Młodożeniec | 2019

Cena wylicytowana
8 500 zł