Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 22 września 2021

19. Stanisław Młodożeniec | Bez tytułu, 1980

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraBez tytułu, 1980
bez-tytulu-1980-stanislaw-mlodozeniec

Stanisław Młodożeniec (ur. 1953 r.)

Bez tytułu, 1980

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. i dat. l.g.: S. MŁODOŻENIEC | 1980