Varia® 48 / 1 października 2022

7. Stanisław Miarczyński | Wyjazd na polowanie, 1903

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 48Wyjazd na polowanie, 1903
Stanisław Miarczyński | Wyjazd na polowanie, 1903

Stanisław Miarczyński (XIX/XX w.)

Wyjazd na polowanie, 1903

olej, płótno naklejone na tekturę, 74,5 × 34,5 cm
sygn. i dat. p. d.: S. Miarczyński 903

Cena wywoławcza:
2 600 zł