Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

63. Stanisław Masłowski | Powrót z karczmy, 1918 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPowrót z karczmy, 1918 r.
63
powrot-z-karczmy-1918-r-stanislaw-maslowski

Stanisław Masłowski (1853 Włodawa - 1926 Warszawa)

Powrót z karczmy, 1918 r.

olej, płótno, 71 × 100 cm
sygn. i dat. l. d.: STANISŁAW MASŁOWSKI 1918