Varia® 43 / 18 września 2021

19. Stanisław Korzeniewski | Bukiet maków

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Bukiet maków
Stanisław Korzeniewski | Bukiet maków

Stanisław Korzeniewski (1882 Kowieńszczyzna - 1942 Monachium)

Bukiet maków

olej, płótno, 71 × 61 cm
sygn. p. d.: KORZENIEWSKI
na krośnie: St. von Korzeniewski München Urcist. 49 IV

Cena wylicytowana
0 zł