Aukcja Dzieł Sztuki / 25 sierpnia 2018

38. Stanisław Kamocki | Widok na Tatry

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWidok na Tatry
38
Widok na Tatry

Stanisław Kamocki (1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

Widok na Tatry

olej, tektura, 31 × 46 cm
sygn. l. d.: StKamocki
na odwrocie autorska papierowa nalepka z odręcznym napisem:

Cena wylicytowana
5 500 zł