Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

3. Stanisław Kamocki | Obejście kościelne na Pęksowym Brzyzku

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiObejście kościelne na Pęksowym Brzyzku
Obejście kościelne na Pęksowym Brzyzku

Stanisław Kamocki (1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

olej, tektura, 34 x 43,5 cm, sygn.l.d.: Kamocki

Cena wylicytowana
10 000 zł