Varia (8) / 17 października 2015

68. Stanisław Kamocki | Autoportret Stanisława Kamockiego, 1943 r.

HomeAukcje archiwalneVaria (8)Autoportret Stanisława Kamockiego, 1943 r.
68
Autoportret Stanisława Kamockiego, 1943 r.

Stanisław Kamocki (1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

akwarela, papier, 19,5 × 16,3 cm w świetle passe-partout
niesygnowany
na odwrocie kopia oświadczenia Piotra Pochwalskiego z dnia 24 listopada 1987 roku w Krakowie