Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

56. Stanisław Julianowicz Żukowski | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż
56
pejzaz-stanislaw-julianowicz-zukowski

Stanisław Julianowicz Żukowski (1873 Jędrychowice/k. Wołkoryska -1944 Pruszków)

Pejzaż

olej, płótno, 38 × 53 cm
sygn. cyrylicą i dat. l. d.: 1922 (?)

Cena wylicytowana
56 000 zł