Varia 38 / 21 października 2020

99. Stanisław Jan Łazorek | Widok na Zamek w Kazimierzu, 1986 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Widok na Zamek w Kazimierzu, 1986 r.
99
widok-na-zamek-w-kazimierzu-1986-r-stanislaw-jan-lazorek

Stanisław Jan Łazorek (1938 Aksamanice-2000 Kazimierz Dolny)

Widok na Zamek w Kazimierzu, 1986 r.

olej, płótno, 46 x 55 cm, sygn. i dat. l.d.: Łazorek 86

Cena wylicytowana
3 400 zł