Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

22. Stanisław Gibiński | Zimowy zwiad

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZimowy zwiad
Zimowy zwiad

Stanisław Gibiński (1882 Rzeszów – 1971 Katowice)

Zimowy zwiad

akwarela, papier, 48 x 67 cm, sygn.l.d.: S Gibiński