Varia 28 / 16 lutego 2019

8. Stanisław Gibiński | Przy ognisku

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Przy ognisku
Przy ognisku

Stanisław Gibiński (1882 Rzeszów – 1971 Katowice)

Przy ognisku

akwarela, tektura, 34 x 48,5 cm, sygn. p. d.: S. Gibiński