Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

27. Stanisław Gepner | Kozak Emira Rzewuskiego 1831, 1936 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówKozak Emira Rzewuskiego 1831, 1936 r.
27
Kozak Emira Rzewuskiego 1831, 1936 r.

Stanisław Gepner (1889 Nietulisko-1965 Warszawa)

druk kolorowany, 33 x 23 cm
sygn. i dat. p. d.: SGepner 1936
Lit. Art. W. Główczewski, Warszawa, nr 37 z 40 egzemplarzy numerowanych

Cena wylicytowana
250 zł