Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

4. Stanisław Eleszkiewicz | Mężczyzna w pomarańczowej kurtce

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMężczyzna w pomarańczowej kurtce
Mężczyzna w pomarańczowej kurtce

Stanisław Eleszkiewicz (1900 Czutowo k. Połtawy - 1963 Paryż)

olej, tempera, tektura, 21,5 × 18,5 cm
sygn. p. d.: S. E.
na odwrocie nalepka z wystawy z Nowego Yorku z tytułem pracy i numerem pracy 10
Exhibition Stanisław Eleszkiewicz 1900– 1963, Lipert Gallery, 147 Milton Street, Greenpoint, Brooklyn, N. Y. 11222, May 10 – June 14, 1986

Cena wylicytowana
5 000 zł