Aukcja École de Paris / 6 kwietnia 2019

19. Stanisław Eleszkiewicz | Dama z parasolką

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja École de ParisDama z parasolką
Dama z parasolką

Stanisław Eleszkiewicz (1900 Czutowo k. Połtawy - 1963 Paryż)

Dama z parasolką

olej, płótno, 41 × 33,5 cm
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz

Cena wylicytowana
19 000 zł