91. Stanisław Dawski | Łąka, 1988 r.

aAukcje archiwalneVaria 33Łąka, 1988 r.
91
Łąka, 1988 r.

Stanisław Dawski (1905-1990)

Łąka, 1988 r.

olej, płyta malarska, 27 x 35 cm, sygn. p.d.: Dawski i znak artysty, na odwrocie dedykacja: Dr. Wiesi - Dawski / Warszawa 20.5.88