122. Stanisław Dawski | Kompozycja, 1979 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Kompozycja, 1979 r.
122
Kompozycja, 1979 r.

Stanisław Dawski (1905-1990)

Kompozycja, 1979 r.

olej, płyta, 40 x 28,5 cm, sygn. i dat. p.d.: Dawski 79

Cena wylicytowana
900 zł