Varia (13) / 22 września 2016

51. Stanisław Czajkowski | Zegrzynek pod Warszawą, k. Serocka, 1936 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria (13)Zegrzynek pod Warszawą, k. Serocka, 1936 r.
51
Zegrzynek pod Warszawą, k. Serocka, 1936 r.

Stanisław Czajkowski (1878 Warszawa - 1954 Sandomierz)

olej, tektura, 24,5 x 33 cm, sygn. i dat. p.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI / 1936