Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

64. Stanisław Czajkowski | Pejzaż z wiatrakami, 1930 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż z wiatrakami, 1930 r.
64
pejzaz-z-wiatrakami-1930-r-stanislaw-czajkowski

Stanisław Czajkowski (1878 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Pejzaż z wiatrakami, 1930 r.

olej, sklejka, 41 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1930