27. Stanisław Czajkowski | Pejzaż z drzewami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż z drzewami
27
pejzaz-z-drzewami-stanislaw-czajkowski-1401865pejzaz-z-drzewami-stanislaw-czajkowski-2223301

Stanisław Czajkowski (1878 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Pejzaż z drzewami

olej, płótno, 67 x 82 cm, na odwrocie, na płótnie napis: Las, na krośnie malarskim: St.Cz. inw. 387