96. Stanisław Bohusz-Siestrzeńcewicz | Taniec, 1896 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Taniec, 1896 r.
96
Taniec, 1896 r.

Stanisław Bohusz-Siestrzeńcewicz (1869 Wilno-1927 Warszawa)

Taniec, 1896 r.

litografia barwna, papier, 22,5 x 28,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. na płycie p. d.: St. Bohusz
Ilustracja z książki "Gerlach Allegorien", wyd. Gerlach & Schenk Verlag fur Kunst und Gewerbe, Wiedeń, 1896 r.