Varia (19) / 21 września 2017

24. Stanisław Biechoński | U schyłku dnia, 1937 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)U schyłku dnia, 1937 r.
U schyłku dnia, 1937 r.

Stanisław Biechoński (1902-1975)

U schyłku dnia, 1937 r.

olej, sklejka, 45 x 40 cm, sygn. p.d.: st.Biechoński, na odwrocie naklejka wystawowa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie z 1937 r.

Cena wylicytowana
1 800 zł