Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

34. Stanisław Batowski Kaczor | Zaprzęg, 1920 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZaprzęg, 1920 r.
34
zaprzeg-1920-r-stanislaw-batowski-kaczor-1354473zaprzeg-1920-r-stanislaw-batowski-kaczor-1402429

Stanisław Batowski Kaczor (1866 Lwów – 1946 tamże)

Zaprzęg, 1920 r.

olej, płótno, 58,5 × 95 cm
sygn. i dat. l. d.: Batowski/1920

Cena wylicytowana
7 500 zł