Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

63. Stanisław Batowski Kaczor | Czwórka przed dworem, 1913 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiCzwórka przed dworem, 1913 r.
63
Czwórka przed dworem, 1913 r.

Stanisław Batowski Kaczor (1866 Lwów – 1946 tamże)

Czwórka przed dworem, 1913 r.

olej, płótno, 48,7 x 80,5 cm
sygn. l.d.: S. K. Batowski | 30-XII 1913