Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

34. Soter Jaxa - Małachowski | Zwózka, 1919 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeZwózka, 1919 r.
34
Soter Małachowski-Jaxa | Zwózka, 1919 r.Soter Małachowski-Jaxa | Zwózka, 1919 r.

Soter Jaxa - Małachowski (1867 Wolanów - 1952 Kraków)

Zwózka, 1919 r.

akwarela, gwasz, tektura, 35 x 50,5 cm
sygn. i dat. p.d.: S Jaxa/1919
na odwrocie pieczęć autorska z tytułem pracy oraz adresem zamieszkania artysty

Cena wylicytowana
11 000 zł