Aukcja Malarstwa Polskiego / 6 lipca 2022

11. Soter Jaxa - Małachowski | Wenecja, 1897 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa PolskiegoWenecja, 1897 r.
wenecja-1897-r-soter-jaxa-malachowski-503191wenecja-1897-r-soter-jaxa-malachowski-1056179

Soter Jaxa - Małachowski (1867 Wolanów - 1952 Kraków)

Wenecja, 1897 r.

akwarela, papier, 13 x 18 cm, sygn. i dat. p.d.: S.Jaxa 897

Cena wylicytowana
10 000 zł