1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

30. Sonia Ruciak | Podążanie, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuPodążanie, 2015
30
Podążanie, 2015

Sonia Ruciak (ur. 1987)

Podążanie, 2015

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. l.d.: Ruciak S.; pieczęć autorska na odwrocie

Cena wylicytowana
9 500 zł