3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

8. Sonia Ruciak | Niezmienność, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuNiezmienność, 2016
Niezmienność, 2016

Sonia Ruciak (ur. 1987)

Niezmienność, 2016

akryl, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: Ruciak S., pieczęć autroska na odwrocie

Cena wylicytowana
4 600 zł