16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

35. Sonia Ruciak | Nieprzerwanie... II, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuNieprzerwanie... II, 2019
35
Nieprzerwanie... II, 2019

Sonia Ruciak (ur. 1987)

Nieprzerwanie... II, 2019

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. p.d.: 'Ruciak S'

Cena wylicytowana
4 400 zł